Ať si říká kdo chce co chce a kytice jako dárek nezastarají asi nikdy. Je to prvek pozornosti, důkaz sympatie nebo příjemné překvapení. Společnost Květiny Hned pomáhá lidem dávat pozitivní emoce rodině a blízkým od roku 2010. Nabízíme široký výběr kytic vytvořených s něhou a vřelostí našimi floristy! A ujistit se, že květinové kompozice opravdu tvoří kouzlo, můžete v sekci fotografie od našich zákazníku – to jsou Vaše úsměvy a lepší poděkování.

Jsme oblíbené online květinářství:

  • Pomáháme vytvořit unikátní kytici z růží a jiných květin za rozumnou cenu;
  • Přísně sledujeme kvalitu a čerstvost kytic;
  • Sledujeme trendy a vytváříme stylové květinové kompozice;
  • Pravidelně aktualizujeme web;
  • Provozujeme bezplatné doručení po dobu dvou hodin.

Objednávka květin s donáškou v Praze

Objednat kytici  je teď reálné do dvou kliků! Snažíme se automatizovat naši práci, abychom neztráceli váš čas a zvýšili úroveň pohodlí zákazníků. K přijímání žádostí na webu proto dochází nepřetržitě! A zavolat do našeho Call-centra můžete od 8: 00 do 23 : 00.

Rozvoz kytic po Praze zdarma.Upřesnit cenu služby mimo velké město lze u manažera na webu nebo telefonicky. Zaplatit nákup lze libovolnou populární měnou a přes jakoukoliv banku světa!

Naše služba doručuje kytice po celé České Republice.

Čerstvé kytice jsou velkou volbou na jakoukoliv oslavu

Kromě maloobchodu se zabýváme floristickou úpravou akcí jakéhokoliv rozsahu:

Vše je omezeno jen na vaši fantazii. A my ji rádi ztvárníme!

Rozvoz jen čerstvých květin. Při správné péči jim prodloužíte život, abyste obdivovali příjemný obraz o něco déle. K dodávkám do skladu dochází denně! Můžete si proto objednat pěknou kytici růží a jiných květin kdykoliv a neobávat se o jeho kvalitu.

Originální, neobvyklé a exkluzivní kytice růží a jiných květin

Dříve koupit kytici bylo prostě kdysi, vždyť život ve velkém městě se vaří, nepřestává. Nyní nás karanténa zbavuje důvodu k dárku, kvůli nemožnosti opustit dům bez dobrého důvodu. Ale právě v takové době koupit kytici květin a zvednout náladu drahému člověku bude co nejpříhodnější!

Abychom vám to usnadnili, vytvořili jsme výběry z kytic a řezaných květin  pro různé záminky, peněženky, lidi a dokonce jsme přidali doprovodné dárky: Pohlednice, dorty, kuličky, hračky apod. Vytvořte jedinečnou a originální dárkovou sadu a my poskytneme nástroje:

  • Můžete doplnit kytici neobvyklými rostlinami – květy ananasu, bambusu, bavlny, bavlny, Amarillis, Wanda, Calla, frézie, eustoma a to není vše.
  • Zkušený florista pomůže změnit úpravu ozdobným papírem, varhany, mřížkou, “Kloboučnickou” krabicí, košíčkem, figurkami v podobě srdce, doplňkovými ozdobami;
  • Přidejte do skladby ovoce – citrusy, jablka, manga, kokosy, kiwi apod.

S těmito službami se můžete seznámit v oddílech webu. Kdyby se náhodou nepodařilo najít oblíbenou květinu, splníme pro vás individuální objednávku! Vedle toho denně pořádáme akce na populární kytice, které se nejvíce líbí našim zákazníkům.