Online květinářství

Online květinářsví Květiny Hned vás vítá! Zde se dozvíte podrobné informace o historii firmy, specifické práci zásilkové služby a našich výhodách.

Kdo jsme?

Online květinářsví Květiny Hned provozuje doručování květin a dárků po Praze a ČR. Poskytujeme široký sortiment produktů. U nás můžete vždy najít růže domácí produkce různých odrůd a také dovezené květiny jako jsou chryzantémy, tulipány, herbery, pivoňky, hortenzie, jirisy a alstromerie.

Denně v našem internetovém obchodě probíhají akce na nejpopulárnější kytice,  které vás příjemně překvapí svými cenami a potěší nejen příjemce, ale i zadavatele.

Rozvoz květin do našich skladů probíhá denně, což zajišťuje čerstvost a kvalitu doručených kytic a skladeb. Dovoz květin Květiny Hned je totiž vždy rychlá, kvalitní, spolehlivá.

Náš příběh.

Historie zásilky květin Květiny Hned začíná v roce 2013. Právě tehdy padlo rozhodnutí otevřít květinářství, které pomůže potěšit rodiny a blízké i na dálku. Vysoká konkurence a hledání spolehlivých dodavatelů nám dlouho nedávaly možnost dosáhnout očekávaného výsledku.

Na konci roku 2014 začínáme plnit doručování květin na vlastních značkovaných vozech, zvyšujeme stát personálu a podepisujeme smlouvy na spolupráci s různými firmami.

V roce 2017 provádíme žebrování, poté přecházíme na nový systém doručování květin – zásilku přímo ze skladu při skleníku. Hlavní naší výhodou nad konkurencí se tak stala právě čerstvost kytic, což umožnilo rozšířit klientskou základnu a přejít na novou úroveň rozvoje internetového obchodu.

Za rok 2017 až 2019 jsme se rozšířili a objevila se možnost doručení květin nejen po Praze a okolí a ve skutečnosti po celé České Republice.

Prozatím v roce 2020 doručujeme květiny, kytice a dárky do úplně všech cloudových center České Republiky, z nichž největší: Brno,České Budějovice, Ostrava,Opava, Plzeň,Karlovy Vary, Kladno,Olomouc a další a stejně tak do obrovského množství ne krajských měst. Hledejte své město na seznamu nahoře na stránce, a pokud jste náhodou nenašli – ozvěte se na manažera a nejspíš bychom mohli najít cestu ven a dopravit květiny do vašeho města!

Proč si rozvoz květin objednávají u nás?

  1. Dodáváme jen čerstvě střižené květy. Naše kytice se liší vysokou kvalitou a při správné péči těší příjemce více než týden.
  2. Možnost individuální úpravy kytice (papír, varhany, mřížka nebo jakýkoliv jiný materiál).
  3. Díky širokému sortimentu si můžete vybrat kytici z Vaší oblíbené barvy.        V případě jeho absence na webu splníme pro Vás individuální zakázku.
  4. Celodenní doručování květin.
  5. Rozvoz kytic po Praze je zdarma, jako dárek ke každé kytici jde značková pohlednice a fotoreport.
  6. Zaplatit za kytice je možné kartou jakékoliv banky na světě, bez ohledu na vaši polohu.

Kytice krásných květin je aktuální všude a vždy. Online květinářství Květiny Hned může uskutečnit doručení kytice, pokud se vám zachce potěšit něčím mimořádným a chytlavým drahým Vám.

tulipány
Kytice chryzantem
Gerbery